ŚCIEŻKA UPROSZCZONA. Moduł 1

Przewodnik Multimedialny: Założenia merytoryczne, Oprogramowanie

W pierwszej kolejności proponujemy zapoznanie się z Przewodnikiem Multimedialnym po kolektywnej inteligencji. Jest on dostępny TUTAJNa tym etapie zalecamy przyswojenie materiału z działów: "Założenia merytoryczne" (podstawowe pojęcia związane z kolektywną inteligencją) oraz "Oprogramowanie" (wprowadzenie do aplikacji DebateHub).

Poznaj Słownik Pojęć

Aby swobodnie poruszać się po przygotowanych przez nas materiałach, zapoznaj się ze Słownikiem Pojęć, który przybliża definicje najważniejszych zagadnień stosowanych w programie zajęć.

Słownik jest dostępny TUTAJ.

Wybór scenariusza - najprostszy wariant (nr 1)

Najprostszą metodą przygotowania się do wdrożenia rozwiązań opartych na kolektywnej inteligencji w Twoim przedsiębiorstwie jest wybór scenariusza nr 1 (dla przedsiębiorstw realizujących wdrożenie innowacji w swoim zespole) i zapoznanie się z jego założeniami. Można to zrobić TUTAJ.

Pamiętaj, że materiały dodatkowe do scenariusza nr 1 – Mapy Innowacji oraz Oceny Ryzyka Innowacji znajdziesz TUTAJ. Sposób ich wykorzystania opisano w scenariuszu i dodatkowo wyjaśniono w lekcjach MOODLE.

Jak korzystać z Moodle. Materiał o Scenariuszu nr 1

Zapoznaj się z tutorialem "Jak korzystać z Moodle", dostępnym TUTAJ.

Następnie, korzystając z platformy Moodle, zapoznaj się z materiałem wprowadzającym do Scenariusza nr 1. Dostęp do platformy Moodle znajduje się TUTAJ.